KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 7663007
nr 766 3007
Akvarell
Föreställande "Onni från Åbo Capt VB Bank 1852", Monogramssignerad MK, ramens innermått: 44x60
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 2 juli 2012
kl 18:11:16
600 kr
750 kr
850 kr
950 kr
1.200 kr
1.400 kr